Narzekasz?

Bajka o rozporku

08 grudnia 2006
PiotreX

Wszyscy trąbią o jakiegoś kolesia rozporku. To nie do pomyślenia! Jak można takie rzeczy puszczać w telewizji? Przecież dzieci to oglądają, a temat niemalże zahacza o pornografię.

Czemu tak się dzieje, że zamiast rzeczami na prawdę ważnymi, nasze kochane media zaczynają się zajmować rzeczami, o których powinny powiedzieć dwa zdania i zamilknąć, lecz ciągną temat tygodniami? Można powiedzieć, toć to nasza szara polska rzeczywistość, ale zamiast to mówić, zacznijmy na to wreszcie narzekać, a nie siedzieć bezczynnie. Może wreszcie do nich dotrze, że my wcale nie chcemy w kółko o tym słuchać, jak dorośli prowadzą kłótnie. To nie telenowela! Powiedzcie, że jest podejrzenie, kto kogo i o co. Powiedzcie jak się zacznie proces, ale nie śledźcie na procesie i nie relacjonujcie nam każdego mrugnięcia oskarżonego i każdego pytania Sędziego.

Natomiast my siedzimy i nie wiemy po co to całe gadanie. Kolejna wielka afera, o której będą gadać nie wiadomo ile, a potem nagle przycichnie wszystko, powiedzą jedno zdanie, że ten niewinny i 90% osób zacięcie śledzących wydarzenia nawet tego nie zauważy. No i po co się tym rozporkiem tyle zajmować? Jak winny, to poniesie konsekwencje, jak niewinny, to po co ta „afera” była? Jak dla mnie to za dużo przypadków na raz. Swastyki, rozporki i PISPO czasie. Taka nagonka na ten jeden rozporek, że aż zazdroszczę. A moim rozporkiem, kto się zajmie?

PiotreX bez spodni A moim rozporkiem, kto się zajmie?

PiotreXWpis popełnił: PiotreX
Zapamiętaj ten adres: Bajka o rozporku
Drogowskaz: [komentarze: 6]

Komentarze

#komentarze
§ 1
Iwonka? ;;)
fromoutside, 09 grudnia 2006, 20:50
§ 2
No bo widzisz, niektóre afery służa popularności, a Samoobrona ją traci.. A teraz jest o nich głośno. Ja nie mówię, że to było ukartowane, ale takie przypadki się już w naszej polityce zdarzały.

Odp. Iwonka! ;)))
Nikita Asimov, 09 grudnia 2006, 23:51
§ 3
Zaraz,
ale osochodzii?
Yegr, 10 grudnia 2006, 20:24
§ 4
Iwona się moim rozporkiem do pewnego czasu nie będzie zajmować. A Yegr to telewizji nie ogląda i radia nie słucha, więc nie wie o co chodzi;P
PiotreX, 10 grudnia 2006, 20:48
§ 5
Ale jedno jest zadziwiające- wszystkie te "afery" kumulują się w jednym czasie- aż chce się powiedzieć, że niektórzy znalazłszy jakiegoś pseudo-haka (ad swastyki) robią wszystko co się da, aby jeszcze bardziej nabruździć- kusi mnie nawet, aby posunąć się do stwierdzenia, że może ta cała informacja o dziecku była odpowiednio opłacona przez PO tudzież inne lewactwo. Zbiegi okoliczności tego typu wydają mi się mało prawdopodobne. Normalnie nie zgadzam się z Lepperem, bo to kretyn jakich mało- jednakże czy to faktycznie nie jest destabilizacja rządu?!

p.S. podobno mieliście już nie dawać nic z polityki ;-)
Gwynbleid, 14 grudnia 2006, 22:20
§ 6
Ale Karolu, to nie jest polityka, tylko media:)
PiotreX, 17 grudnia 2006, 08:31
© maciej łebkowski, nicholajs borov